groenarnhemwest logoZondag 29 september is er weer de jaarlijkse Duurzame Zondag in Arnhem West.
Deze middag wordt georganiseerd door Groen West en vindt plaats in buurthuis ’t Huukske. Ook dit jaar hebben we weer een interessant programma in elkaar gezet. Kom alles te weten over de projecten en de ontwikkelingen die in onze wijk zullen plaatsvinden, en raak geïnspireerd om mee te doen!

Meld je aan voor een fietstocht door de wijk:

Workshops en Programma ▼

WORKSHOPS

 • 10.00- 12.00 > Klimaatcarrousel (i.s.m. Klingelklimaat) > Fiets door Lombok, Heijenoord, Hoogstede en Klingelbeek langs huizen, daken en tuinen waar al het een en ander aan verduurzaming is gedaan.
 • 12.00- 16.00 > XieXie kinderatelier (doorlopend) > Maak van restmaterialen de mooiste kunstwerken en je eigen speelgoed.
 • 12.00- 13.30 > Workshop School van de Toekomst: Hoe komen de Heijenoordschool en de asv er in 2024 uit te zien? > Niet alleen huizen moeten verduurzamen, ook publieke gebouwen zoals scholen staan voor deze uitdaging. Hoe zouden deze scholen er in de toekomst uit kunnen zien? Graag willen we weten waar de buurt behoefte aan heeft.
 • 13.30-15.00 > Workshop Elektrisch Deelvervoer > Wil je samen met jouw buren een elektrische auto delen? Wij zochten het een en ander uit en leggen de mogelijkheden aan je voor. Hierover gaan we in gesprek. Je kan zelf een keuze maken uit de verschillende modellen.
 • 15.00- 16.00 < Ecovat gaat niet door, de zoektocht gaat verder >
 • Groen West heeft onderzocht hoe huizen in Heijenoord aangesloten konden worden op het Ecovat. We delen de onderzoeksresultaten en bespreken de mogelijkheden hoe huizen gerenoveerd kunnen worden naar label B.
 • Van te voren aanmelden voor de workshops is geen noodzaak maar is wel prettig: .

DOORLOPEND PROGRAMMA

 • 11.00-17.00 > Wijk van de Toekomst > Groen West gaat als Wijk
 • van de Toekomst met procesbegeleiding aan de gang om te kijken welke kansen wijkbewoners kunnen en willen oppakken in de verduurzaming van ons mooie stadsdeel. Denk hierbij aan het op termijn gasloos worden en hoe dit er voor onze wijken uit kan zien. Dit project loopt tot maart 2021. Nieuwsgierig? Kom langs en vraag ons het hemd van het lijf!
 • 11.00-17.00 > Plannen Gemeente > Gemeente Arnhem is aanwezig en ontvouwt haar ideeën voor Arnhem West.
 • 11.00-17.00 > Arnhem Klimaatbestendig > heeft een stand over het vergroenen van daken en tuinen en hoe we regenwater kunnen afkoppelen van het riool.